Κατ’ επάγγελμα διακίνηση ναρκωτικών
12 Η μελέτη αφιερώνεται στη σύζυγό μου Ανίνα Παρταλίδου με όλη μου την αγά- πη. Στις δύσκολες στιγμές της 1ης Σεπτεμβρίου 2017 υπήρξε ακλόνητο στήριγ- μα. Λίγες ημέρες αργότερα, την 7η Σεπτεμβρίου 2017 έγινε άγγελος του πιο χαρμόσυνου μηνύματος, θυμίζοντάς μου τον αέναο κύκλο της ζωής. Θεσσαλονίκη, Φεβρουάριος 2019 Τριαντάφυλλος Φ. Περβίζος
Made with FlippingBook
RkJQdWJsaXNoZXIy NDg3NjE=